מה עדיף כונן SSD או דיסק קשיח?

כאשר משווים בין SSD (כונן מוצק) על HDD (כונן קשיח), יש מספר גורמים שיש לקחת בחשבון.

להלן השוואה בין שתי אפשרויות האחסון: 1. מהירות: כונני SSD מהיר הפעלה כונני HDD. אין להם חלקים נעים הם משתמשים בזיכרון פלאש כדי לאחסן נתונים, מה שמאפשרות מהירות קריאה וכתיבה מהירות הרבה יותר. זה גורם לזמני אתחול מהירים יותר, העברת קבצים מהירות יותר וביצועים טובים יותר בהשוואה לכונני

HDD.
2. אמינות: כונני SSD אמינים יותר מכונני HDD שאין להם חלקים מכניים שעלולים להיכשל או להינזק. לדיסק קשיח, לעומת זאת, יש דיסקים מסתובים וראשי קריאת/כתיבה נעים, המועדים יותר לכישלון עקב בלאי פיזי.

3. מידות: כונני SSD עמידים יותר מכונני HDD. מה הכונן SSD אין חלקים נעים, הם פחות רגישים לזעזועים, רעידות ונפילות בשוגג. דיסקים קשיחים, עם הדיסקים המסתובים שלהם.

4. רעש וצריכת חשמל: כונני SSD שקטים שאין להם חלקים נעים, בעוד שכונני HDD מייצרים רעש בגלל הדיסקים המסתובים והחלקים הנעים. בנוסף, כונני SSD צורכים פחות חשמל מאשר כונני HDD, מה שהופך אותם לחסכוניים יותר אנרגיה וכתוצאה המביאה חיי סוללה ארוכים יותר עבור מחשבים ניידים.

5. קיבולת ועלות: דיסקים קשיחים מציעים בדרך כלל קיבולות אחסון גדולות יותר בעלות נמוכה יותר לגיגה-בייט בהשוואה ל-SSD. אם אתה צריך כמות גדולה של שטח אחסון במחיר סביר, דיסקים קשיחים מתאימות יותר. עם זאת, מחירי SSD ירדו עם הזמן, הם מגיעים עכשיו בקיבולת גדולה יותר, מה שהופך אותם לנגישים יותר לעתירי אחסון. בהתחשב בגורמים לעיל, כונני SSD נחשבים בדרך כלל לאופציה טובה יותר עבור המשתמשים על המהירות, האונות, המידות והשימוש באנרגיה המעולה שלהן. עם זאת, אם אתה זקוק לכמות גדולה של שטח אחסון בעלות נמוכה יותר, דיסקים קשיחים עדיין יכולים להיות בחירה מעשית. חלק מהמשתמשים גם בשילוב של שניהם,

Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק