אם אתה נתקל במסך שחור במחשב שלך, הנה כמה שלבים צריכים לפתור את הבעיה:

1. בדוק את אספקת החשמל: ודא שהמחשב שלך מקבל חשמל על ידי בדיקה אם כבל מחובר היטב ושקע החשמל פועל.
אם אתה משתמש במחשב נייד, ודא שהסוללה טעונה.

2. הפעל מחדש את המחשב: לחץ והחזק את לחצן ההפעלה עד שהמחשב נכבה לחלוטין. המתן מספר שניות הוא לחץ שוב על לחצן ההפעלה כדי להפעיל אותו מחדש. זה יכול לפתור בעיות תוכנה או חומר זמני.

3. בדוק את חיבורי התצוגה: ודא שהחברים את המחשב לצג או לטלוויזיה מחוברת היטב. אם אתה משתמש במחשב שולחני, נסה לנתק ולחבר מחדש את הכבלים. אם אתה משתמש במחשב נייד, אתה יכול גם לנסות להתחבר לצג חיצוני כדי לבדוק אם הבעיה היא בתצוגה.

4. הפעל מחדש את המחשב והקש שוב על מקש F8 (או מקש אחר יופי למחשב) לפני הסמל של Windows. זה יביא את התפריט 'אפשרויות אתחול מתקדמות'. בחר "מצב בטוח" ובדוק אם המסך עובד במצב זה. אם כן, זה עשוי להצביע על בעיה בתוכנה או מנהל התקן שהותקנו לאחרונה.

5. עדכן מנהלי התקנים גרפיים: מנהלי התקנים גרפיים מיושנים או לא תואמים אקלים לפעמים לגרום לבעיות תצוגה. בקר באתר האינטרנט של יצרן המחשב שלך או של יצרן כרטיסי הגרפיים כדי להוריד ולהתקין את מנהלי ההתקן העדכניים ביותר עבור המערכת שלך.

6. בצע שחזור מערכת: אם בעיית המסך השחור החלה לאחרונה לאחר הנתנת תוכנה חדשה או ביצוע שינויים, תוכל לנסות לבצע שחזור מערכת לנקודת זמן קודמת שבה המחשב שלך עובד כשורה.

7. פנה לעזרה מקצועית: אף אחד מהשלבים לעיל לא פוטר את הבעיה, אם מומלץ לפנות ללטכנאי מחשבים או לתמיכה של היצרן לעזרה נוספת. זכור, אלו הם שלבים כלליים לפתרון בעיות, והפתרון המדויק עשוי להשתנות להגדרת המחשב והמערכת ההפעלה הספציפית שלך.

Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק