אין קול במחשב נייד / נייח מה עושים

פתרון בעיות שלך ללא צליל במחשב הנייד:
מה לעשות מחשבים ניידים חלק לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו, בין אם זה לעבודה, בידור או תקשורת.
עם זאת, נתקלים בבעיות בסאונד יכול להיות מתסכל, במיוחד אינך יכול להצטרף למוזיקה האהובה עליך, בסרטונים או להראות חשובות לפגישות וירטואליות.

 בדוק את הגדרות עוצמת הקול וההשתקה:
הצעד הראשון הוא לרוב הפשוט ביותר.
ודא שעוצמת הקול המחשב הנייד מוגדרת נמוכה מדי או מושתקת. להתעלם מהשהבסיסית הזו, אז בדוק שוב את בקרת עוצמת הקול במחשב הנייד (בדרך כלל ממוקם על מקש הפונקציות) וגם את מחוון עוצמת הקול בשורת המשימות או בתפריט של מערכת ההפעלה.

בדוק חיבורים חיצוניים:
אם אתה משתמש ברמקולים חיצוניים או אוזניות, ודא שהם מחוברים כהלכה למחשב הנייד.
בדוק את הכבלים לאיטור סימני נזק, ונסה לחבר אותם למכשיר אחר כדי לשש בעיות עם ציוד ההיקלול עצמו. בנוסף, אם אתה משתמש ברמקולי Bluetooth או אוזניות, ודא שהם מותאמים כהלכה למחשב הנייד שלך.

עדכן מנהלי התקנים לאודיו:
מנהלי התקן שמע מיושנים או לא תואמים גורמים לבעיות הקשורות לקול.
כדי לעדכן את מנהלי ההתקן של האודיו, בצע את השלבים הבאים: א. הקש על מקש Windows + X ובחר "מנהל ההתקנים". ב. הרחב את הקטגוריה "בקרי סאונד, וידאו ומשחקים". ג. לחץ לחיצה ימנית על התקן השמע שלך ובחר "עדכן מנהל התקן". ד. בחר באפשרות לחיפוש אוטומטי אחר מנהלי התקנים מעודכנים באינטרנט. ה. אם קיים עדכון זמין, עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי להתקין אותו.

הפעל מחדש את שירותי האודיו:
שירותי שירותי שמע שמע להיתקל בבעיות שיכולות לפתור את הפעלתם.
כך תעשה זאת: א. הקש על מקש Windows + R כדי לפתוח את פעולת תיבת הדו-שיח. ב. הקלד "שירותים. ניתן למצוא הוראות לאתחול נקי באתר התמיכה הרשמי של מיקרוסופט.

התקן מחדש מנהלי התקנים לאודיו:
אם עדכון מנהלי התקן השמע לא פתר את הבעיה, ייתכן שיהיה עליך להתקין אותם מחדש.
כדי להתקין מחדש מנהלי התקן שמע: א. פתח מנהל ההתקנים כפי שהוסבר את תוך 3. ב. לחץ לחיצה ימנית על מכשיר השמע שלך ובחר "הסר התקנה של התקן". ג. הפעל מחדש את המחשב הנייד שלך. ד. לאחר ההפעלה מחדש, Windows אמור להתקין מחדש את מנהלי ההתקן האודיו באופן אוטומטי.

חפש עזרה מקצועית:
אם אף אחד מהשלבים שלעיל לא עובד, ייתכן שיש בעיית חומרה השמע של המחשב הנייד שלך.
מידע כאלה, מומלץ לפנות למיכת המידע של היצרן או לקחת את המחשב הנייד שלך לטכנאי מוסמך לעזרה נוספת. סיכום: חוסר צליל במחשב הנייד שלך יכול לתקן את הבעיה בעצמך. על ידי ביצוע השיטות המתוארות במאמר זה,

Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק