איך להחליף מסך למחשב נייד

כיצד להחליף מסך מחשב נייד: מדריך שלב אחר שלב
מדריך זה נלווה אותך בתהליך שלב אחר שלב של החלפת מסך מחשב נייד. שים לב שלדגמים שונים של מחשבים ניידים עשויים להיות נהלים מעט שונים, כך שתמיד מומלץ לעיין במדריך למשתמש של המחשב הנייד או באתר היצרן לקבלת הוראות ספציפיות. בואו נתחיל!

שלב 1:
אסוף את הכלים הדרושים לפני שתתחיל, אסוף את הכלים הבאים: - מברג פיליפס קטן - כלי חיטוט מפלסטיק או פיק גיטרה - מסך מחשב נייד חלופי (ודא שהוא תואם לדגם המחשב הנייד שלך) - צמיד אנטי סטטי (אופציונלי, אך מומלץ)

שלב 2:
הכן את סביבת העבודה מצא סביבת עבודה נקייה ומוארת היטב וודא שיש לך מספיק מקום לעבוד בנוחות. רצוי להשתמש במחצלת אנטי סטטית או לעבוד על משטח לא סטטי כדי למנוע כל נזק לרכיבים אלקטרוניים רגישים.

שלב 3:
כבה ונתק את המחשב הנייד שלך ודא שהמחשב הנייד שלך כבוי ומנותק ממקור החשמל. זה חיוני כדי למנוע כל התחשמלות או נזק לרכיבים הפנימיים.

שלב 4:
הסר את הסוללה (אם אפשר) לחלק מהמחשבים הניידים יש סוללות הניתנות להסרה בקלות, בעוד שאחרים עשויים לדרוש שלבים נוספים. אם המחשב הנייד שלך כולל סוללה נשלפת, הסר אותה לפני שתמשיך. אם לא, דלג לשלב הבא.

שלב 5:
הסר את הלוח המסגרת היא מסגרת הפלסטיק המקיפה את המסך. כדי להסיר אותו, השתמש בכלי פלסטיק לחטט או במקש גיטרה כדי לחטט אותו בעדינות מהמסך. התחילו בפינה אחת והתעקשו סביב הקצוות, היזהרו לא להפעיל לחץ רב מדי ולהסתכן בפגיעה במסך או ברכיבים אחרים.

שלב 6:
נתק את כבל התצוגה לאחר הסרת הלוח, תראה כבל המחבר את המסך ללוח האם של המחשב הנייד. נתק בזהירות כבל זה על ידי משיכת המחבר בעדינות החוצה. אם יש סרט או דבק כלשהו המאבטחים את הכבל, הסר אותו בזהירות גם כן.

שלב 7:
הסר את ברגי הרכבת המסך חפש את הברגים המחברים את המסך לשלדת המחשב הנייד. ברגים אלו ממוקמים בדרך כלל בפינות או לאורך צידי המסך. השתמש במברג פיליפס קטן כדי להסיר אותם, שמור אותם במקום בטוח להרכבה מחדש מאוחר יותר.

שלב 8:
הסר את המסך הישן עם הסרת הברגים, כעת תוכל להרים בזהירות את המסך הישן מתוך מסגרת המחשב הנייד. שים לב לאופן מיקומו של המסך והיה עדין כדי למנוע גרימת נזק מקרי.

שלב 9:
התקן את המסך החדש הנח את המסך החדש בתוך מסגרת המחשב הנייד, וודא שהוא מיושר כהלכה. לחץ אותו בעדינות למקומו והדק אותו עם ברגי ההרכבה שהסרת קודם לכן. היזהר לא להדק יתר על המידה את הברגים, שכן הדבר עלול לגרום נזק למסך.

שלב 10:
חבר מחדש את כבל התצוגה ובדוק חבר מחדש בזהירות את כבל התצוגה למסך החדש, וודא שהוא נמצא היטב במקומו. לאחר החיבור, הפעל את המחשב הנייד ובדוק אם המסך החדש פועל כראוי. אם יש בעיות כלשהן, בדוק שוב את חיבורי הכבלים והברגים.

שלב 11:
חבר מחדש את הלוח והסוללה לאחר שאישרת שהמסך החדש פועל כהלכה, חבר מחדש את הלוח על ידי הצמדתו חזרה למקומו. אם הסרת את הסוללה קודם לכן, הכנס אותה חזרה למחשב הנייד.

מזל טוב!
החלפת בהצלחה את מסך המחשב הנייד שלך. זכור להשליך את המסך הישן כראוי בהתאם לתקנות המקומיות. אם אתה נתקל בקשיים כלשהם במהלך התהליך, מומלץ לפנות לסיוע מקצועי או להתייעץ עם יצרן המחשב הנייד שלך לקבלת תמיכה.
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק