מצלמה במחשב נייד לא עובדת

מספר שלבים צריך לנסות לפתור את הבעיה: בדוק אם המצלמה מופעלת: במחשבים ניידים רבים יש מתג או כפתור פיזי להפעלה או ביטול של המצלמה. ודא שהוא מופעל.

הפעל מחדש את המחשב הנייד:
לפעמים הפעלה פשוטה יכולה לתקן תקלות תוכנה קלות. נסה להפעיל מחדש את המחשב הנייד שלך ובדוק אם המצלמה מתחילה לעבוד שוב.

עדכן התקנים של מצלמה:

מנהלי התקנים מיושנים או לא תואמים עלולים לגרום לבעיות במנהל מצלמה. בקר באתר האינטרנט של היצרן והורד את מנהלי ההתקן העדכניים ביותר עבור מצלמת המחשב הנייד שלך.

בדוק את הגדרות הפרטיות של המצלמה:
ב-Windows 10, עבור אל הגדרות > פרטיות > מצלמה וודא שהלחצן "אפשר לאפליקציות לגשת למצלמה שלך" מופעל. כמו כן, ודא של אפליקציות הספציפיות שבנך להשתמש איתן ברצועה יש הרשאה לגשת אליה.

הפעל את הפותר הבעיות המובנה:
ל-Windows יש פותר תקלות מובנה שיכולות לעזור לזהות ולתקן בעיות נפוצות במצלמה. עבור אל הגדרות > עדכון ואבטחה > פתרון בעיות > מצלמה והפעל את פותר הבעיות.

סרוק לאיטור תוכנות זדוניות:
תוכנה זדונית יכולה לפעמים להשבית או להפריע למצלמה. הפעל סריקה מלאה במחשב הנייד שלך באמצעות תוכנית אנטי-וירוס או אנטי-זדונית עדכנית כדי לבדוק אם יש תוכנה זדונית.

צור קשר עם התמיכה:
אם אף אחד מהשלבים שלמעלה לא עובד, זה יכול להיות בעל חומרה במצלמה. פנה לתמיכה של היצרן לקבלת מידע נוסף על המחשב או שקול לקחת את הנייד שלך לטכנאי מקצועי. אני מקווה שהשלבים האלה יעזרו לפתור את הבעיה עם מצלמת המחשב הנייד שלך. הפעל סריקה מלאה במחשב הנייד שלך באמצעות תוכנית אנטי-וירוס או אנטי-זדונית עדכנית כדי לבדוק אם יש תוכנה זדונית.
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק