המחשב עובד לאט, מה עושים

אם אתה יכול לשפר את הביצועים שלו. הנה כמה עצות לפתרון בעיות:
1. בדוק אם יש תוכנות זדוניות: הפעל סריקה מלאה עם תוכנת האנטי-וירוס שלך כדי לבדוק אם יש תוכנות זדוניות או וירוסים שעשויים להאט את המחשב שלך.
אם מתגלים איומים כלשהם, בצע את הצעדים המומלצים להסרתם.

2. הפעל מחדש את המחשב: לפעמים, הפעלה פשוטה יכולה לתקן בעיות ביצועים זמניות. הפעלה מחדש של המחשב מנקה את התקנת כל התהליכים רקע מיותרים שעלולים לגרום להאטות.

3. פנה שטח דיסק: לא מספיק שטח דיסק שיכול להוביל לביצועים איטיים. מחק קבצים מיותרים, למשל קבצים זמניים, הורדות ישנות ותוכניות שאינן בשימוש. אתה יכול להשתמש בכל ניקוי הדיסק המובנה ב-Windows או בתוכנות צד שלישי CCleaner כדי לעזור כמו זה.

​​​​​​​

4. השבת את התוכניות האתחול: תוכניות רבות מתחילות אוטומטיות בעת החול, מהול להאט את תהליך האתחול. השבת תוכניות אתחול מיותרות כדי לאפשר לך את הזמן האתחול והביצועים שפירים. אתה יכול לעשות זאת דרך מנהל המשימות ב-Windows או העדפות ב-macOS. 5.

5. עדכן תוכנות ומנהלי התקנים: תוכנות ומנהלי התקנים מיושנים לגרום לבעיות התואמות את המחשב שלך.
ודא מערכת ההפעלה, מנהלי ההתקנים והיישומים שלך מעודכנים. בדוק אם קיימים עדכונים קבועים והתקן אותם לפי הצורך.

6. הגדל את הזיכרון ה-RAM: אם למחשב שלך אין מספיק זיכרון (RAM), זה יכול להוביל לביצועים איטיים, במיוחד בזמן הפעלת מספר תוכניות או יישומים עתירי משאבים. שקול להוסיף עוד זיכרון RAM למחשב שלך באפשרות.

7. נקה את מטמון הדפדפן: אם דפדפן האינטרנט שלך איתי, ניקוי המטמון וקובצי ה-cookie יכול לעזור לשיפור הביצועים. לכל דפדפן יש שיטה שונה לניקוי המטמון, לכן עיין בהגדרות או ההפות של הדפדפן.

8. איחו את הכונן הקשיח שלך (חלונות בלבד): עם הזמן, קבצים בכונן הקשיחים, מה שמוביל לביצועים איטיים יותר. השתמש בכלי איחוי הדיסק המובנה ב-Windows כדי לארגן מחדש קבצים ולשפר את מהירות הגישה.

9. שדרוג חומרה: אם המחשב שלך עדיין איטי לאחר שניסית את השלבים לעיל, אתה יכול להגיע לשקול לשדרג את החומרה שלך. שדרוג לכונן מצב מSSD) יכול למעבד את הביצועים, כמו גם לשדרג את הכרטיס או הכרטיס הגרפי בדרוש צורך. אם אינך מרגיש בנוח לבצע את שלבי פתרון התקלות הללו בעצמך, מומלץ להיעזר בטכנאי מחשבים מקצועיים שיוכל לאבחן ולפתור את הבעיה.

Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק