שירותי אינטרנט אתרוג

אינטרנט אתרוג מספקים ללקוחותיהם שירותי אינטרנט כשר המאפשרים גלישה מוגנת. כיום, חטיבת אתרוג מספקת מגוון רחב של שירותים לחרדים המעוניינים לשמור על אורח חיים מוסרי ולהימנע מחשיפה לתכנים לא צנועים:

  • אתרוג פלוס – שירות המיועד לחרדים המחוייבים בשימוש ברשת לצרכי פרנסה. שירות אתרוג פלוס מסנן תכנים בעת גלישה באינטרנט בהקפדה רבה ובאמצעות טכנולוגיה מתקדמת המסננת תכנים ותמונות גם על ידי רובוטים וגם על ידי סינון של עין אנושית.
  • אתרוג קהילות – אתרוג מציעה שירותי אינטרנט לקהילות חרדיות שונות המותאמים במיוחד לכל קהילה וקהילה על ידי שיתוף פעולה בין החברה לבין נציגי הקהילה ומאפשרים לחברי הקהילה להימנע מצריכת תכנים לא צנועים ולא מתאימים.
  • תוכנת אתרוג – אתרוג מציעים תוכנה ייעודים למחשבים נייחים וניידים המסננת תכנים ואתרים גם בעת גלישה ברשתות וויפי, כך שלא משנה על איזו רשת תגלשו, ההגנה של אתרוג תמשיך לשמור עליכם מתכנים לא ראויים.
  • רשימה אישית – שירות המאפשר יצירת רשימה מוגדרת מראש של אתרים בהם הגלישה מותרת.
  • תזמונטו – שירות זה מאפשר לכל לקוח ולקוח להגביל את שעות הגלישה המותרות בביתו או לחילופין, בשעות העבודה של העסק.
  • אנטי וירוס – מוצר משלים המאפשר הגנה מפני וירוסים ותקיפות זדוניות במחשב האישי.

שירותי אתרוג מספקים גישה לעשרות מיליוני אתרים, כאשר כולם עברו את הבדיקה הקפדנית של החברה. בנוסף, אתרוג מפעילים מוקדי שירות ותמיכה הזמינים טלפונית 24 שעות ביממה.

עד כמה הגלישה דרך אינטרנט אתרוג בטוחה?

אינטרנט אתרוג היא החטיבה החרדית של אינטרנט רימון, ובהתאם לכך היא גם מנוהלת על ידי אנשי מקצוע חרדיים. סינון התכנים והאתרים של אינטרנט אתרוג מתבצע על פי הוראתם של גדולי ישראל שליט"א ועל פי הנחיות וועדת התוכן, הקובעת את הדרכים בהם ייבחנו ויחסמו תכנים ואתרים.

מה רמת ההקפדה של אתרוג?

אתרוג מקפידים מאוד על סינון התכנים והאתרים שלהם ומשתמשים בלא פחות משלוש שכבות הגנה שונות:

  1. שכבת ההגנה הראשונה הינה טכנולוגיית סינון תכנים שפותחה על ידי חברת אינטרנט רימון.
  2. שכבת ההגנה השנייה הינה אמצעים טכנולוגיים כמו, למשל, בינה מלאכותית. אותם אמצעים טכנולוגיים מבצעים בדיקה יסודית המשלבת בין בדיקה אנושית לבין בדיקות אוטומטיות של תכנים על פי הנחיותם של גדולי ישראל שליט"א.
  3. שכבת ההגנה השלישית בה אינטרנט אתרוג משתמשים במקרים רבים הינה בדיקה אנושית המתבצעת על ידי גויים הנמצאים מחוץ לישראל.
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק